izobels brilliant maths problem

jane bought a packet of crisps for £2.50 and maria got a packet of haribo for £7.50. how much money did they have all together?

4 thoughts on “izobels brilliant maths problem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *